Praca i Kariera

Obecnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska

Specjalista ds. Sprzedaży baterii do UPS, EZS, EPS, Moto

Miejsce pracy: Jelenia Góra
Region: dolnośląskie

MICRONIX szuka nowego pracownika do istniejącego już zespołu.

MICRONIX to dobrze prosperujące przedsiębiorstwo handlowe z branży elektrotechnicznej z
ponad 27-letnią tradycją, która ma oddziały na Słowacji, w Polsce, Bułgarii, Węgrzech a także w
Chile. Firma zajmuje się głównie handlem technologią pomiarową, akumulatorami, sprzętem
bezpieczeństwa, sprzętem elektronicznym i elektrycznym. Zapewnia również budowę elektrowni
wiatrowych, fotowoltaicznych i biogazowych.

Opis stanowiska :
• Profesjonalne doradztwo techniczne i obsługa klienta
• Poszukiwanie potencjalnych kontaktów i zarządzanie sprawami biznesowymi
• Udział w targach i prezentacjach

Wymagamy:
• Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie elektrotechniki lub inżynierii (również
absolwenci)
• Przynajmniej podstawowa orientacja w dziedzinie elektrotechniki
• Dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność
• Doświadczenie biznesowe mile widziane
• Nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy :
• Bardzo dobre warunki finansowe, w tym premie
• Dodatki socjalne
• Rozwój zawodowy
• Umowa na czas nieokreślony
• Świadczenia pracownicze: Premie pieniężne, telefon komórkowy, laptop, szkolenia, po okresie
próbnym dostępna jest również opcja samochodu służbowego, zwrot wydatków na transport
• Rozpoczęcie pracy do uzgodnienia z kandydatem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
bezdekovsky@micronix.cz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez "MICRONIX" sp. z o.o., ul. Spółdzielczej 10, 58-500 Jelenia Góra, NIP: 6442452297 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”